O SPOLOČNOSTI SOLIGHT

Spoločnosť Solight bola založená v roku 2009 so zameraním na dovoz tovaru a jeho následnú distribúciu v sieťach obchodných reťazcov a klasických veľkoobchodov i maloobchodov.

Začiatkom roku 2010 sme postupne získali zastúpenie značiek Case Logic (tašky, puzdra a obaly na notebooky, audio, video či foto), Bandridge (prepojovacie AV káble a príslušenstvo) a One for All (univerzálne diaľkové ovládače a izbové antény) pre Českú a Slovenskú republiku, čím sa spoločnosť Solight stala významným dodávateľom na poli distribúcie AV a elektro príslušenstva.

Obchodovaný sortiment sa následne rozšíril aj o ďalšie komodity značiek Brondi (PMR vysielačky, detské pestúnky, domové alarmy), D-Clean (čistiace prostriedky na elektronické zariadenia), Eneloop (batérie a nabíjačky) a vlastnú značku Solight (výrobky z oblasti elektrotovaru a elektromateriálu).

Na konci roka 2011 sa nám podarilo získať zastúpenie aj pre značky Clingo (univerzálne držiaky na mobilné zariadenia) a JCB (spotrebné batérie).

V roku 2012 sa spoločnosť Solight rozhodla vstúpiť aj na poľský trh. V tom istom roku rozšírila svoje portfólio značiek aj o značky Joy (Apple príslušenstvo), Lenspen (suché čistenie) a Dyson (vysávače a ventilátory), čím preniesla svoj záujem z elektro príslušenstva tiež na spotrebiče.

S naším tovarom sa v súčasnosti môžete stretnúť v prevažnej väčšine reťazcov a obchodov Českej a Slovenské republiky. Medzi významných partnerov radíme napríklad Electro World, Alza.cz, Mironet, Datart International, NAY, Tesco Stores, Makro Cash & Carry, Metro Cash & Carry, K+B Expert, Mountfield, a ďalšie z rady veľkoobchodných i maloobchodných distribútorov.

Zložením a pestrosťou sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sieťou obchodných zástupcov a prepracovaným systémom služieb merchandiserov sme vhodným partnerom pre všetky typy maloobchodného i veľkoobchodného predaja. Obchodným partnerom poskytujeme veľmi zaujímavé podmienky pre aktívnu ponuku a ďalší predaj nášho tovaru. Táto ponuka je pritom neustále rozširovaná podľa požiadaviek zákazníka i podľa potrieb trhu.

Našim cieľom je naplnenie predstáv, požiadaviek a potrieb zákazníkov súvisiacich s predajom tovaru doplnené kompletným zákazníckym servis.

Solight logo

O CLINGU

Clingo je značka patriaca do skupiny americkej spoločnosti Allsop pôsobiaca v 55 zemiach sveta. Produkty Clingo predstavujú systém upevňovacej techniky pre malé prenosné elektronické prístroje (mobilné telefóny, MP3 prehrávače, GSM navigácie, atď.), zamerané predovšetkým pre použitie v aute, kancelárii či doma.

Hlavné prednosti produktov Clingo je popri dizajnu, praktického a univerzálneho použitia, predovšetkým jedinečná patentovaná technológia priľnavého povrchu, ktorý udrží „čokoľvek a kedykoľvek".